Ślub symboliczny

Ograniczenia to jedynie własna wyobraźnia

Moja misja:

Poprowadzić Cię przez labirynt opcji ceremonii ślubnych, aby stworzyć wspomnienia tak wyjątkowe, jak Twoja miłość.

Takie ceremonie charakteryzują się spersonalizowanym scenariuszem dopasowanym do danej pary. Podczas ceremonii małżonkowie odczytują osobiste, pisane samodzielnie przysięgi. Ślub humanistyczny może wziąć praktycznie każdy. W pierwszej kolejności ci, którzy nie są zwolennikami ślubu kościelnego czy cywilnego i uważają, że są one zbyt oficjalne.

Ceremonie symboliczne

Oczywiście będą Państwo głównymi aktorami i reżyserami tego pięknego dnia, a ja będę robił tylko to, o co mnie Państwo poproszą.

Piszę przemówienie w oparciu o Państwa pochodzenie, w tym także niektóre czytania można wzbogacić o jeden lub więcej rytuałów symbolicznych, każdy o innym znaczeniu. Ponadto zawsze jestem otwarty na wszelkiego rodzaju indywidualizacje lub tradycje typowe dla danego kraju.

Wszystkie ceremonie są czystą celebracją wzajemnej miłości par, bez względu na wyznanie, orientację seksualną, pochodzenie etniczne, pochodzenie czy kulturę.

Wspieram społeczność LGBT, dla której ślub humanistyczny jest jedyną możliwą formą ślubu, w przypadku tworzenia swojego wesela.

Co oferuję:

 • Dowolna lokalizacja – co powiedzą Państwo na plażę, czarujący las, przestrzeń miejską, a nawet własny ogród?

 • O każdej porze – świętujcie w czasie, który Wam odpowiada. Prowadzę tylko jedną ceremonię dziennie, więc mogą Państwo wybrać każdy czas

 • Stworzenie oryginalnej i spersonalizowanej ceremonii poprzez wypełnienie z Państwem ankiety. W ten sposób można wybrać, jak ma wyglądać ceremonia ślubna

 • Nieograniczona komunikacja poprzez telefon lub wideorozmowy

 • Napisanie indywidualnych tekstów przysięgi,  tak aby treść była niespodzianką na uroczystości

 • Posiadam najwyżej klasy sprzęt nagłośnieniowy HK Audio oraz mikrofony bezprzewodowe

 • Oprawa muzyczna ceremonii

 • Możliwość skorzystania z symbolicznych rytułaów, jak przesypywanie piasku, mieszanie wina lub płynów, zapalenie świecy jedności czy inne rytułały przejścia

 • Stworzenie historii poznania

 • Przyjazd 60 minut przed rozpoczęciem ceremonii ślubnej

 • Live Act podczas ceremonii (saksofonista,elektryczne skrzypce)

 • Certyfikat zawarcia ślubu

Dodatkowe możliwości

 • Dwujęzyczny ślub w języku polsko-angielskim lub polsko-niemieckim

 • Możliwość połączenia ślubu cywilnego ze ślubem humanistycznym

 • Oprawa muzyczna ceremonii poprzez saksofonistę lub elektryczne skrzypce

 • Możliwość wyboru garnituru dla celebranta

 • Krok 1

  Wniosek o rezerwację

  Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy jestem dostępny w terminie Państwa ślubu: mogą Państwo skorzystać z formularza rezerwacji w zakładce Kontakt

 • Krok 2

  Skontaktujmy się

  Drugim krokiem jest oczywiście ustalenie, czy jestem właściwą osobą, której Państwo szukają. Zorganizujemy niezobowiązującą rozmowę wideo lub spotkanie. Kiedy już zdecydują Państwo, że to mam być ja, możemy iść dalej. Rezerwacje są potwierdzane po otrzymaniu zadatku i podpisaniu umowy współpracy.

  Krok 2

 • Krok 3

  Przygotowanie

  Moją misją jest dostarczanie tylko najlepszych doświadczeń, aby proces całej ceremonii był przyjemny. Zajmę się Państwa przemową ślubną, która ma być wymownym odzwierciedleniem Was obojga. Będą mieć Państwo dostęp do ankiety, w której będą mogli Państwo zarządzać rytuałami, odczytami, ślubami i kilkoma innymi szczegółami. W tygodniu poprzedzającym Państwa uroczystość możemy zrobić próbę osobiście (oczywiście odpowiednio do pozostałych moich realiazacji).

 • Krok 4

  Ceremonia

  To Wasz wielki dzień! Będę tam co najmniej 60 minut przed rozpoczęciem ceremonii, aby upewnić się, że wszystko jest gotowe. Na koniec zostaniecie poproszeni o podpisanie certyfikatu ślubu humanistycznego.

  Krok 4

Utalentowany celebrant rozpoczyna uroczystość od samego początku, urzekając gości wspaniałą historią, która ma odpowiednią równowagę uczuć (miłość, śmiech i szczęśliwe łzy). Więc kiedy formalności się skończą, wszyscy jesteście napompowani, zakochani i gotowi do zabawy!

Uwielbiam poznawać nowych ludzi i słuchać ich osobistych historii, pracować z nimi, aby ożywić ich ceremonie!

Najczęstsze pytania

Czyli wszystko, co byście chcieli wiedzieć przed ceremonią.

Ślub prowadzony przez celebranta śłubnego pozwala przezwyciężyć surowe, tradycyjne ograniczenia, które występują w ceremoniach religijnych i cywilnych.

Dają możliwość wstrzyknięcia osobowości i serca w ten wyjątkowy dzień, tworząc coś, co jest naprawdę wyjątkowe i oddaje istotę i miłość twojego związku.

Ślub humanistyczny jest świetną opcją dla międzynarodowych par młodych, którym zależy, żeby ceremonia była przeprowadzona w kilku językach. To również idealna opcja w przypadku osób, które chcą spersonalizować ślub lub są osobami niewierzącymi, a formuła ślubu cywilnego jest dla nich niewystarczająca.

Na podstawie oczekiwań Młodej Pary opracujemy ofertę uszytą na ich miarę. Omawiamy z Pańswem szczegółowy scenariusz ceremonii oraz uzupełniamy wspólnie ankietę. W swojej ofercie posiadam również możliwość zapewnienia oprawy muzycznej.

Tworzymy również indywidulaną przysięgę dla Państwa.

Piękno symbolicznej ceremonii polega na jej elastyczności. A więc tak, możesz włączyć wybrane przez siebie elementy do swojej symbolicznej ceremonii. Muzyka, taniec, lektury ukochanych osób, gry, quizy, rytuały itp. Ważne jest, aby Twoja ceremonia odzwierciedlała to, kim jesteś. Twoja symboliczna ceremonia jest życiową okazją, aby wyrazić swoją osobowość, opowiedzieć swoją historię, pokazać bliskim, jak bardzo się kochacie, więc baw się dobrze, wyrażaj siebie! Jeśli chcesz pójść dalej, niektórzy celebranci oferują usługę „Pokazowa ceremonia”, podczas której przebierają się (za fałszywego księdza, celebrytę itp.) i sprawiają, że Twoja ceremonia staje się humorystycznym przedstawieniem. Uważam, że ze względu na to, że jest czysto symboliczna, symboliczna ceremonia nie powinna kpić z tradycyjnych ceremonii, ponieważ może to obrazić niektórych gości.

Oczywiście! Miłość jest miłością.

Śluby humanistyczne mogą odbywać się w dowolnym miejscu, o każdej porze dnia. Dojadę w każde miejsce na ziemii.

Nie ma reguły dotyczącej czasu trwania ceremonii, a jej długość będzie zależeć od tego, co chcesz uwzględnić. Jeśli chcesz, aby wzięło w nim udział kilku krewnych, twoja ceremonia będzie oczywiście trwała dłużej, niż gdyby przemawiał tylko celebrant. Podobnie, jeśli chcesz włączyć jeden lub więcej rytuałów lub jeśli chcesz pomnożyć moment uroczystości (przesypywanie piasku, wymiana pierścieni itp.). Przeciętnie symboliczna ceremonia trwa od 35 do 45 minut. Organizujemy wiele ceremonii w dwóch językach, głównie w języku polskim i angielskim, w tym przypadku ceremonia dwujęzyczna trwa około godziny. Ponad godzinna ceremonia nudzi publiczność. Zbyt krótka uroczystość grozi utratą wiarygodności, zwłaszcza wśród gości, którzy nigdy wcześniej nie byli na takiej uroczystości i dlatego nie wiedzą, czego się spodziewać.

Niektórzy celebranci uważają, że pisanie scenariusza to praca zespołowa między profesjonalistą a parą. W pełni zgadzamy się z tą zasadą, jednak swoją reputację zbudowałem nie tylko na personalizacji moich skryptów, ale także na tworzeniu tajnych tekstów. Jeśli mi na to pozwolisz, udostępnimy Ci tylko część scenariusza, ponieważ naszym zdaniem poznanie z góry całego tekstu może mieć wpływ na szczerość Twoich emocji w dniu ślubu. Zaufało nam 99% par i żadna tego nie żałowała, ale jeśli masz na to ochotę, pozwolimy Ci przeczytać cały scenariusz.

Kontakt

Ze względu na ilość zleceń rezerwacje przyjmujemy ze sporym wyprzedzeniem.

Zadzwoń dzisiaj żeby zarezerwować termin i omówić szczegóły.