Jak możemy robić to w każdy weekend?

Niektórzy mnie pytają, jak można to robić w każdy weekend ? Cóż, takie jest moje życie, miłość do tego co robisz jest kluczem do sukcesu. Jeśli nie kochasz tego co robisz, to znaczy, że jesteś na złej drodze. 🤷‍♂️❤️

Samochód do ślubu gratis!

Do wszystkich pakietów łączonych samochód do ślubu w prezencie 🎁

Według badań 9 na 10 młodych par* dobiera do usługi DJ-a pakiet foto lub wideo 📷🎥

* według podpisanych umów w 2023 roku

Napisałem i obroniłem pracę magisterską związaną z organizacją wesela!

Magister w teorii… 👨‍🎓
A po Profesurę idę w rezultatach 🎯
Do zobaczenia 🥳

👨‍🎓 Zarządzanie, specjalność: (Psychologia w biznesie)

Za niedługo rozpoczynamy sezon 2024

Jesteśmy gotowi rozpocząć kolejny rozdział w swoim życiu. Przestanę, kiedy umrę.🙏🏻 Otaczają mnie niesamowici klienci, prawdziwi profesjonaliści z branży i moja niesamowita, wspierająca ”mała” rodzina. Kocham Was wszystkich! Wierz we mnie, a ja Cię nie zawiodę.

Ekipa Radio Group w akcji.

Kocham to, co robię. Produkcja wydarzeń i pozostawianie piekielnego wrażenia. Kreatywność nie śpi i się nie starzeje.

Zdjęcie z pierwszego tańca.

Małe detale, które robią różnice. ✨

Nowość w ofercie Dj Premium!

Przedstawiamy CO2Luncher!

Dzięki tej ręcznej wyrzutni możemy wystrzelić CO2, konfetti, serpentyny, a nawet T-shirty! Osobiście nie możemy się doczekać pierwszych realizacji z tym urządzeniem 😁

Zapraszamy na otwarcie nowej sali weselnej

Już 17 marca będziemy mieli zaszczyt poprowadzić dla Państwa otwarcie nowej sali weselnej na Podbeskidziu. Będzie to też okazja, abyśmy mogli porozmawiać z Państwem na żywo o naszej ofercie i opowiedzieć o szczegółach. Do zobaczenia na miejscu. Kinga(FOTO), Marek (DJ), Dawid (WIDEO).

Godziny wydarzenia: 13:00-17:00

Adres: Złoty Szałas, Beskidzka 66, Zarzecze

Dziękujemy za wyróżnienia.

Są trzy odpowiedzi, kiedy chcesz zrobić wrażenie. Tak, nie i wow. Wow, to jest ten, w który warto celować.

Sezon 2024 rozpoczęty!

Dzień dobry! Chcemy tylko podziękować za nieustające wsparcie i pozytywną energię! Przygotujmy się wszyscy na więcej niesamowitych imprez i niezapomnianych wspólnych chwil!

Dziękujemy za sezon 2023!

Składamy serdeczne podziękowania dla naszych klientów i rodziny, którzy są z nami od pierwszego dnia. Wasze wsparcie było biciem serca naszej firmy. Każde wydarzenie, każda piosenka, każdy uśmiech, każdy wybuch CO2, każdy wybuch efektów specjalnych, a nawet każde spotkanie po weselu na kawie zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach. Dziękujemy za miłe wspomnienia, za każde słowo wsparcia, za każdą usługę, którą mieliśmy przyjemność wykonać, i za każde zaufanie, jakim nas obdarzyliście. To wszystko dodaje nam sił i inspiruje do dalszego rozwoju. ⠀

W 2024 roku obiecujemy dalej dążyć do perfekcji w każdym detalu, zachowując przy tym nasze standardy i wartości.

Wyruszając w podróż 2024-2025, z radością informuję, że mamy wiele w zanadrzu dla naszych nadchodzących Par Młodych. Przygotujcie się na kolejne niezapomniane chwile i magiczne uroczystości, które są przed nami. Niech tylko zdrowie nam wszystkim dopisze w 2024, a z każdą rzeczą sobie poradzimy.

Dziękujemy za zaufanie.

Dziękujemy pięknie za każde słowo wsparcia, za każdą imprezę, którą mieliśmy przyjemność wykonać, i za każde zaufanie, jakim Państwo nas obdarzyli. To wszystko dodaje nam sił i inspiruje do dalszego rozwoju.

Wesela i organizowanie imprez to dla nas praca czy pasja ?

12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu. Niektórzy myślą, że jesteśmy głupi. Inni myślą, że nie wiemy. Nigdy nie mówiliśmy, że to praca. Więc jest fajnie!

Świąteczne życzenia od całego zespołu Radio Group.

W tym roku jest tyle rzeczy, za które można być wdzięcznym. Ten post jest dla wszystkich naszych lojalnych klientów. Dziękujemy za zaufanie! Życzymy miłych dni spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.

Planujesz ślub humanistyczny lub symboliczny?

Jestem również certyfikowanym Celebrantem Ślubnym i poprowadzę Waszą ceremonię. Są Państwo ciekawi jak taka ceremonia może wyglądać? Więcej szczegółów oferty na naszej stronie w zakładce Celebrant Ślubny.

Confetti Gun w Dj Premium Basic oraz Dj Premium !

W ofercie 18 wzorów do wyboru na Państwa pierwszy taniec (w tym wzory z tras koncertowych Adele). Korzystamy z najwyższej jakości confetti, które sprowadzamy prosto z Holandii od firmy Magic FX.  W naszej ofercie znajdują się nawet papierowe confetti ze śniegu oraz sztuczne płatki śniegu.

Wszystkie papierowe i metalowe produkty confetti posiadają certyfikat ognioodporności (DIN4102-1 KLASA B1). Wszystkie papierowe konfetti MAGIC FX posiadają certyfikat TÜV OK – biodegradowalność.

Tutaj widzimy się 31 grudnia !

Postaw na nowoczesne wejście Pary Młodej na salę !

Jak wygląda wejście inne niż wszystkie z wizualizacją na Ekranie LED? Z wielką chęcią opowiem Państwu o tym na spotkaniu w naszym biurze. Zapraszamy do umówienia terminu już teraz!

Fotobudka 360 już dostępna!

Co obejmuje oferta?

–  Foobudka360 wraz z całym potrzebnym osprzętem takim jak telefon do nagrań, lampy oświetlające, słupki zabezpieczające obszar, czerwony dywan

– Technik z Radio Group

– Dojazd do 50 km od Bielska- Białej gratis, każdy kolejny kilometr od Bielska płatny 2zł

– Dostęp do wszystkich nagrań po wydarzeniu

– Brak limitu nagrań

– Akcesoria i gadżety takie jak: maski, peruki, okulary, pistolet na banki, money gun

– Zmontowany teledysk z najciekawszych ujęć przez filmowca

Jak działa wideobudka 360?

  1. Wybierasz różne gadżety oferowane przez nas jak maski, money gun
  2. Wchodzisz na platformę mieszczącą od 1-6 osób
  3. Na znak asystenta budki zaczynasz tańczyć, wygłupiać się itp.
  4. Następnie film montowany jest w kilka sekund przez specjalna aplikacje

Każdy z uczestników może pobrać go przez SMS, e-mail, kod QR lub AirDrop

Radiowe doświadczenie – to nas między innymi wyróżnia !

Muzyka zawsze była moją pasją. Swoją przygodę z tym światem rozpoczynałem w rozgłośniach radiowych oraz szkolnym radiowęźle. W latach 2016-19 roku byłem prezenterem i DJ-em w Radio Bielsko i Radio Express FM. Radiowa przygoda trwa do dzisiaj…