Confetti Gun w Dj Premium Basic oraz Dj Premium !

W ofercie 18 wzorów do wyboru na Państwa pierwszy taniec (w tym wzory z tras koncertowych Adele). Korzystamy z najwyższej jakości confetti, które sprowadzamy prosto z Holandii od firmy Magic FX.  W naszej ofercie znajdują się nawet papierowe confetti ze śniegu oraz sztuczne płatki śniegu.

Wszystkie papierowe i metalowe produkty confetti posiadają certyfikat ognioodporności (DIN4102-1 KLASA B1). Wszystkie papierowe konfetti MAGIC FX posiadają certyfikat TÜV OK – biodegradowalność.

Tutaj widzimy się 31 grudnia !

Postaw na nowoczesne wejście Pary Młodej na salę !

Jak wygląda wejście inne niż wszystkie z wizualizacją na Ekranie LED? Z wielką chęcią opowiem Państwu o tym na spotkaniu w naszym biurze. Zapraszamy do umówienia terminu już teraz!

Fotobudka 360 już dostępna!

Co obejmuje oferta?

–  Foobudka360 wraz z całym potrzebnym osprzętem takim jak telefon do nagrań, lampy oświetlające, słupki zabezpieczające obszar, czerwony dywan

– Technik z Radio Group

– Dojazd do 50 km od Bielska- Białej gratis, każdy kolejny kilometr od Bielska płatny 2zł

– Dostęp do wszystkich nagrań po wydarzeniu

– Brak limitu nagrań

– Akcesoria i gadżety takie jak: maski, peruki, okulary, pistolet na banki, money gun

– Zmontowany teledysk z najciekawszych ujęć przez filmowca

Jak działa wideobudka 360?

  1. Wybierasz różne gadżety oferowane przez nas jak maski, money gun
  2. Wchodzisz na platformę mieszczącą od 1-6 osób
  3. Na znak asystenta budki zaczynasz tańczyć, wygłupiać się itp.
  4. Następnie film montowany jest w kilka sekund przez specjalna aplikacje

Każdy z uczestników może pobrać go przez SMS, e-mail, kod QR lub AirDrop

Radiowe doświadczenie – to nas między innymi wyróżnia !

Muzyka zawsze była moją pasją. Swoją przygodę z tym światem rozpoczynałem w rozgłośniach radiowych oraz szkolnym radiowęźle. W latach 2016-19 roku byłem prezenterem i DJ-em w Radio Bielsko i Radio Express FM. Radiowa przygoda trwa do dzisiaj… 

Tworzenie Waszych wesel to moja pasja.

Dzisiaj będzie krótko. Cholernie kocham to co robię. Cholernie nie lubię z Wami się rozstawać na koniec wesela. Kropka.

Ta impreza ma dla mnie szczególny charakter.

Na zdjęciu widzicie mojego Dyrektora ze szkoły średniej. Dziś mam zaszczyt prowadzić jego imprezę urodzinową, jeszcze wcześniej wesele jego córki.

Pan Kazimierz dał mi możliwość założenia szkolnego radiowęzła. Dostałem szansę rozwinięcia umiejętności przedsiębiorczych w murach szkoły. Mogłem również „prowadzić” swoich kolegów jako przewodniczący szkoły.

Wiele zawdzięczam swoim nauczycielom i mentorom w moim życiu i nigdy nie zapomnę, że ukształtowali mnie na kogoś, kim dziś jestem.

Dziękuję za zaufanie.

Za nami bardzo intensywny sezon letni 2023!

Nasze realizacje odbywały się w czterech województwach – w tym aż sześć w województwie mazowieckim 😄

Łącznie ugościliśmy ponad 4200 tys. gości ! 🥂

Przed nami czas oddawania kolejnych materiałów, tworzenia Gift Boxów oraz uzupełnienia zapasów magazynów w postaci efektów Premium na wesela w roku 2024.

Jesień będzie dla mnie okresem szkoleń pod kątem lekcji tańca, aby móc tworzyć jeszcze lepsze animacje taneczne. Będziemy inwestować w rozwój kompetencji, ponieważ to jedna z lepszych inwestycji, jaką można zrobić dla siebie. Czekają na nas nowe wyzwania, szykowanie się na Targi Ślubne oraz zakup Fotobudki 360.

Uwierzą Państwo, że lato już prawie za nami?

Poznaj DJ Team Radio Group !

Nasze usługi cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zespół naszych DJ-ów tworzą osoby, które świadczą usługi na równie wysokim poziomie higieny pracy co ja. Jestem dumny z ich dbałości o szczegóły, determinacji i pasji do prezentowania umiejętności naszej grupy.

Nasz DJ-ski team, który darzę ogromnym zaufaniem, powstał z “potrzeby rynku”. Mam coraz mniej miejsca w kalendarzu, a cały czas chcemy spełniać Państwa marzenia o magicznym weselu, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszego teamu.

Osoby zostały wyszkolone od podstaw w celu profesjonalizacji swojego fachu.

Pakiety DJ Premium Basic / DJ Premium są realizowane przez DJ Team Radio Group w takim sam sposób jak to robię ja z zachowaniem kopii stanowiska oraz wszystkich efektów Premium.

Powiększyliśmy jeszcze bardziej naszą ofertę.

Początkiem sierpnia rozbudowaliśmy naszą ofertę dla najbardziej wymagających Par Młodych. Zachęcamy do sprawdzenia najnowszych ofert w zakładkach: OFERTA, FOTO i WIDEO. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu, gdy nie możemy odebrać telefonu to zawsze oddzwonimy do Państwa w najbliższym możliwym czasie.

Blok muzyczny ‘’Fluo Wedding’’

W naszej ofercie znajdą Państwo zabawy z klasą i z dużą ilością efektów Premium. Blok muzyczny ”Fluo Wedding” zawiera Confetti Gun ze specjalnym confetti, które świeci pod wpływem niebieskiego światła i UV. Po krótkim przeszkoleniu istnieje możliwość samodzielnego użycia pistoletu przez Państwa Młodych. Do tego dołączamy specjalne rekwizyty oraz dużą ilość specjalnych pałek fluo, które święcą kilkanaście godzin. Dla najbardziej odważnych istnieje możliwość użycia farbek fluo.

Powiedz „TAK” Swoimi Słowami – Ślub Humanistyczny

Co Państwo powiedzą na ślub przed basenem ? 🙂 Piękna ceremonia, wymarzony scenariusz. Wspieramy pomysłem i doświadczeniem. Nowoczesna oprawa. Scenariusz ślubu. Starożytne rytuały. Profesjonalny celebrant. Więcej informacji na naszej stronie w zakładce Celebrant Ślubny.

Wesele Duńsko-Polskie zaskoczyło każdego!

Międzynarodowe towarzystwo z przewagą Duńczyków i Polaków bawiło się do białego rana, gdzie zazwyczaj w Danii ciężko o zabawę na parkiecie! Pani Klaudio i Panie Mikkel, mieli Państwo piękne i niesamowite wesele. Nadal mamy dreszcze! Serdecznie dziękujemy za zaufanie oraz za opinie na naszych profilach.

Rolki na Instagrama, TikToka oraz Facebooka.

Wprowadziliśmy ten dodatek jako pierwsi w Polsce! Gotowe rolki z Państwa wesela na Instagrama i TikTok tworzone przez specjalistkę. Oddajemy je na koniec wesela.

Nieograniczony kontakt dla Par Młodych, które mają z nami podpisaną umowę.

Nasze Pary Młode mogą liczyć na kontakt 7 dni w tygodniu. Gdy nie możemy odebrać telefonu, zawsze oddzwonimy najszybciej jak to jest możliwe – w przypadku pilnych pytań prosimy o SMS. W dzień poprzedzający Wasze weselne jesteśmy dla Państwa dostępni pod telefonem nawet do 0:00 – można zawsze zadzwonić w przypadku jakiejkolwiek ważnej informacji.

Oprawa tortu na weselu

W naszej ofercie DJ Premium mają Państwo możliwość skorzystania z ciężkiego dymu do tortu, wyrzutni zimnych iskier oraz elektrycznych wytwornic iskier. Można również wybrać oprawę muzyczną do tortu lub zdać się na wybór DJ’a.

Cheerleaderki weselne

Profesjonalny Dj/Wodzirej nie jest gwiazdą wieczoru, lecz kreuje gwiazdy.

Realizacja w Pałacu Noce i Dnie

Nie ma granic!!! Wczoraj wesele na 220 osób. Ta praca to całe moje szczęście i życie. Warto wkładać całe serducho w to co się robi dla wspaniałych Par Młodych. Jak to mówi mój mentor, kto przewiezie innego człowieka na drugi brzeg- to sam też tam dopływa.

Powracamy na Facebooka!

​Witajcie. Wróciłem po 122 dniach nieobecności na Facebooka. Od 30 grudnia 2022 moje konto biznesowe i prywatne było zablokowane w wyniku włamania hakera. Po niezliczonej ilości wysłanych e-mail, telefonach, odbijaniu się od ściany – odzyskałem konto prywatne i biznesowe. Serdecznie dziękuję pewnej niesamowicie dobrej osobie z Facebooka za bezinteresowną pomoc i odzyskanie konta. Jesteś jedną z osób, która miała znaczący wpływ na moje życie. Dziękuję pięknie. 


Serdecznie dziękuję też Zarządowi radia, który wyszedł z narzędziami pomocy dla mnie. 

Dziękuję ważnej osobie z rodziny, która próbowała ze mną rozwiązać ten problem.


Dziękuję również osobom z najsłodszego miejsca w centrum B-B MONO Pâtisserie & Bistro za pomoc w kontaktach z Supportem.


Ta historia może przydarzyć się każdemu, a osób w mojej sytuacji jest tysiące. Ku przestrodze dla innych. Logujcie się tylko na swoich urządzeniach, zabezpieczajcie komputer, nigdy nie zapisujcie haseł, usuwajcie cookies, kupcie antywirusa na telefon i pc, korzystajcie z KLUCZA ZABEZPIECZEŃ wszędzie gdzie się da! Bezpieczeństwo jest ważniejsze niż wygoda. Jak widzicie sami, o pomoc w takich sytuacjach jest bardzo ciężko i udaje się tylko nielicznym. 


Może trochę w mojej życiowej podróży zaczęło kołysać. Był sztorm większy niż kiedykolwiek. Ale wiara w to, że mimo przeciwności i tak dopłynę do swojego portu, dała siłę do wytrwałości. I jej życzę  Wam i sobie najbardziej. Kończę słowami Churchilla: „nigdy, ale to przenigdy się nie poddawaj”.
P.S. majówka jeszcze trwa… idę świętować za dobrych ludzi z Facebooka i nie tylko. 

Taniec w chmurach w wersji XL

Posiadamy jedną z najefektywniejszych maszyn w Europie

– podwójne wyloty

– dwa razy więcej gęstego dymu

– najwyższa jakość płynów oraz suchego lodu

Czasami ekipa Radio Group przejeżdża zrobić tylko ”zadymę”… 🙂 (usługa realizowana bez oprawy DJ)