Najczęstsze pytania

Czyli wszystko, co byście chcieli wiedzieć przed weselem.

Jestem gotowy zaspokoić każde życzenie. Istnieje możliwość personalizacji repertuaru w postaci swojej muzycznej  listy TOP 10.

Na długość bloku muzycznego wpływa wiele czynników. Zawsze w pierwszej kolejności dostosowuję się do harmonogramu posiłków. Unikam robienia przerw, kiedy parkiet jest pełen tańczących gości. Jednakże przerwa i regeneracja sił to ważny element, który pomaga utrzymać odpowiednią dynamikę na Państwa imprezie.

Dowcip i humor pozytywnie nastraja każdego. Tworzymy wyjątkową atmosferę oraz nastrój. Animujemy czas tak, aby goście na długo zapamiętali chwile spędzone na parkiecie. Lubimy słuchać podczas spotkania, ale też podpowiadamy gdy jest taka potrzeba. Chcemy się nieustannie rozwijać, gdyż dzięki temu możemy stworzyć dla Państwa scenariusz imprezy, rodem z Państwa wyobraźni i marzeń. Lubimy wyzwania. Lubimy Twoje, bo Twoje jest inne, a dla nas inspirujące. Szyk, kultura i gracja (ale nie snobizm).

Z własnego doświadczenia wiem, że im wcześniej tym lepiej, dlatego sugeruję umówienie spotkania jak najwcześniej. Im wcześniejszy kontakt, tym większa szansa, że będziemy dysponowali wolnym terminem w kalendarzu, co nie znaczy, że nie zdarzają się też terminy “last minute”. Dostępność terminu najlepiej ustalić na spotkaniu lub telefonicznie.

Wesele to najważniejsza uroczystość, która musi być zorganizowana perfekcyjnie, a do tego potrzeba czasu. Nie dokonujemy wstępnych rezerwacji, wyjątek stanowi rezerwacja na czas umówionej daty spotkania oraz  po spotkaniu, pozostawiam kilka dni do namysłu jeżeli jest taka potrzeba. Ostatecznie termin rezerwujemy w momencie podpisania umowy i wpłaty zadatku w kwocie 1500 zł. Chcemy perfekcyjnie zadbać o przebieg Państwa uroczystości, dlatego już teraz zapraszam na niezobowiązujące spotkanie w moim biurze i dobrą kawę lub herbatę.

Istotnym elementem przygotowań jest omówienie przebiegu i rodzaju zabaw. Ważne jest, aby konkursy i zabawy spełniły Państwa oczekiwania i – co najważniejsze – były przeprowadzone na odpowiednim poziomie. Powinny one wywoływać uśmiech na twarzach, ale żaden gość nie będzie czuć się niekomfortowo. Zapewniamy najwyższy poziom zabawy, tak aby impreza wywołała tylko pozytywne i niezapomniane wspomnienia.

Nigdy nie pijemy w czasie pracy alkoholu.

Przedział czasowy wykonania zlecenia określa się na 12 godzin liczone od wejścia gości na salę weselną, a godzinę maksymalną określa się na 4 rano, ale dodatkowo można przedłużyć wesele o kolejne godziny. Nie ma limitu zakończenia imprezy.

Zaplecze sprzętowe zazwyczaj dostosowuję do stylu przyjęcia weselnego. Pracuje na najlepszym sprzęcie, co przekłada się na odpowiednią jakość imprezy oraz gwarantuję brak awarii. Nagłośnienie pozwoli Państwu usłyszeć pełny i soczysty dźwięk dobrze brzmiącego wokalu. Profesjonalne oświetlenie pobudzi też Wasze zmysły i stworzy niepowtarzalny klimat. W połączeniu z odpowiednią muzyką i szeregiem przygotowanych atrakcji, odpowiednie zaplecze techniczne to jeden z podstawowych elementów składających się na niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju imprezę.

Oczywiście, najlepszymi konferansjerami są radiowcy!

Jesteśmy z Bielska-Białej i Katowic, ale działamy na terenie całego kraju oraz zagranicą. W przypadku imprez oddalonych ponad 100 km od naszej miejscowości, warunki dojazdu są uzgadniane indywidualnie.

Pytania do Fotografa

Dodatkowo warto zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami do Fotografa

To zależy od tego, jak szybko zdecydują się Państwo na plener ślubny. Czas realizacji wesela to około 2 miesiące. Oczywiście jest to możliwe wcześniej. Na termin oddania zdjęć wpływa czas, jakim Państwo dysponują, pogoda oraz miejsce realizacji.

Jest to dla Państwa bardzo ważny dzień, którym dzielicie się z bliskimi. Jest on również szalony, ponieważ chcą Państwo spędzić czas z każdym Gościem i dobrze się bawić. Wyjście na plener w dniu wesela wiąże się z opuszczeniem sali na 2 godziny. Owszem, jeśli mamy ciekawą okolicę zaraz przy sali, możemy udać się na szybką sesję, tak by nie tracić czasu, który mogą Państwo spędzić na zabawie.

Może to być godzina, a nawet cały dzień. Jeśli są Państwo nastawieni na jakieś dalsze miejscowości rezerwuję cały dzień. Jest to czas poświęcony dla Państwa, dlatego warto w tym dniu nic nie planować. Jeśli mamy ograniczony czas, dobierzemy miejsce pleneru, które będzie blisko i będziemy mogli zrealizować zdjęcia w szybkim czasie. Średni czas takiego pleneru to 5 godzin.

Tak, posiadam taką licencję. Mam ją zawsze przy sobie.

Niestety nie ma takiej możliwości. Przedstawiamy gotowy materiał po obróbce graficznej. Oczywiście, jeśli chcecie Państwo przeglądnąć zdjęcia, coś dobrać, bądź wymienić  jestem do dyspozycji.

Osobiście lubię fotografować w stylu, który mogłabym nazwać reportażowym/dokumentalnym, tak by ująć w kadrze realne zdarzenia i autentyczne emocje. Nie ustawiam scen ani nie proszę o ich powtórzenie, bo uważam, że dzień ślubu to dzień pary młodej, który fotograf ma za zadanie należycie udokumentować. Oczywiście reportaż ślubny jest subiektywną historią zrelacjonowaną przez powstałe kadry. To opowieść o emocjach, gestach, radości, a przede wszystkim o ludziach. Staram się, by moja fotografia ślubna była naturalna, lifestylowa, a nie sztucznie kreowana.

Kontakt

Ze względu na ilość zleceń rezerwacje przyjmujemy ze sporym wyprzedzeniem.

Zadzwoń dzisiaj żeby zarezerwować termin i omówić szczegóły.