Powracamy na Facebooka!

​Witajcie. Wróciłem po 122 dniach nieobecności na Facebooka. Od 30 grudnia 2022 moje konto biznesowe i prywatne było zablokowane w wyniku włamania hakera. Po niezliczonej ilości wysłanych e-mail, telefonach, odbijaniu się od ściany – odzyskałem konto prywatne i biznesowe. Serdecznie dziękuję pewnej niesamowicie dobrej osobie z Facebooka za bezinteresowną pomoc i odzyskanie konta. Jesteś jedną z osób, która miała znaczący wpływ na moje życie. Dziękuję pięknie. 


Serdecznie dziękuję też Zarządowi radia, który wyszedł z narzędziami pomocy dla mnie. 

Dziękuję ważnej osobie z rodziny, która próbowała ze mną rozwiązać ten problem.


Dziękuję również osobom z najsłodszego miejsca w centrum B-B MONO Pâtisserie & Bistro za pomoc w kontaktach z Supportem.


Ta historia może przydarzyć się każdemu, a osób w mojej sytuacji jest tysiące. Ku przestrodze dla innych. Logujcie się tylko na swoich urządzeniach, zabezpieczajcie komputer, nigdy nie zapisujcie haseł, usuwajcie cookies, kupcie antywirusa na telefon i pc, korzystajcie z KLUCZA ZABEZPIECZEŃ wszędzie gdzie się da! Bezpieczeństwo jest ważniejsze niż wygoda. Jak widzicie sami, o pomoc w takich sytuacjach jest bardzo ciężko i udaje się tylko nielicznym. 


Może trochę w mojej życiowej podróży zaczęło kołysać. Był sztorm większy niż kiedykolwiek. Ale wiara w to, że mimo przeciwności i tak dopłynę do swojego portu, dała siłę do wytrwałości. I jej życzę  Wam i sobie najbardziej. Kończę słowami Churchilla: „nigdy, ale to przenigdy się nie poddawaj”.
P.S. majówka jeszcze trwa… idę świętować za dobrych ludzi z Facebooka i nie tylko.